.

.

20/100Pcs Шарени Плетење Бод Маркери Капчиња Заклучување Алатка Занает Прстен Носителот

20/100Pcs Шарени Плетење Бод Маркери Капчиња Заклучување Алатка Занает Прстен Носителот

DEN 31.00
DEN 37.44
-17 %
Од стока


Опис : Дизајнирани да кука во плетени или хеклани бод, па тоа нема да се лизга надвор. Добри помагала за вашиот крои, да ви помогне да се направи обележувач кога ќе се крои, плетење или crocheting. За почеток и крај на моделот бода, и каде да се зголеми или да се намали бројот на бода. Исто така, може да се користи како nappy pin на бебето поздрав картичка Спецификации : Боја : Мешана Боја Материјал : Пластични Големина : Прибл. 2.3 x 1cm/0.91" x 0.39" (L x W) Количеството : 20 Pcs/100 Pcs По Торба Забелешка : 1.Транзиција : 1cm=10мм=0.39 инчен 2.Ве молиме овозможи 0-3cm грешка поради прирачник за мерење. pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат. 3.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме! Пакетот вклучува : 20 Pcs/100 Pcs По Кеса x Плетење Капчиња

боја:
20pcs, 100pcs
Бренд Име:
OOTDTY
Тип:
Алатка Поставува
Употреба:
плетење
Материјал:
Пластични
R

Купувачите избираат и