.

.

Врвот Knitter Плетење Гајтанот Loom Игла Кука Марами Ремени Одлуки Занает DIY Игла за Плетење Кука Марами Ремени

Врвот Knitter Плетење Гајтанот Loom Игла Кука Марами Ремени Одлуки Занает DIY Игла за Плетење Кука Марами Ремени

DEN 137.00
DEN 190.56
-28 %
Од стока

Опис : 100% сосема нов и висок квалитет на Материјалот : АБС Боја : Розова + Сина Големина : 8 x 10cm/3.15" x 3.94" 3 x 5cm/1.18" x 1.97" Сега Можете Да Поврзана Со loom и кука, се создаде ви се допаѓа ! Наменета за различни проекти ,на пример, шамија , шапка и така натаму. Количина : 1 Set Забелешка : 1.Транзиција : 1cm=10мм=0.39 инчен 2.Ве молиме овозможи 0-3cm грешка поради прирачник за мерење. pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат. 3.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!
Пакетот вклучува(без мало пакет) : 1 Set x Кука Loom


Бренд Име:
OOTDTY
Тип:
гајтанот knitter
Употреба:
Марами Ремени Одлуки
Материјал:
Пластични
R

Купувачите избираат и