.

.

6Pcs 5 Bobbin + 1 Bobbin Случај Поставите Индустриска Машина за Шиење Гроздобер домаќинство машина за шиење bobbin железо

6Pcs 5 Bobbin + 1 Bobbin Случај Поставите Индустриска Машина за Шиење Гроздобер домаќинство машина за шиење bobbin железо

DEN 67.00
DEN 92.64
-28 %
Од стока

Опис : 100% сосема нов и висок квалитет Карактеристики : Материјал : не 'Рѓосувачки Легура Боја : Сребро Гроздобер домаќинство машина за шиење bobbin железо Лесна заварување технологија, висока температура чиста пожар Цврстина лесно да се промени, Без картичка униформа линија Спецификации : Големина : Bobbin : 2 x 0,8 cm/0.79" x 0.31" bobbin случај : 2.2 x 1.2 см/0.87" x 0.47" Опсегот : важат за старт-базирани Гроздобер Пеперутка, Пчела, трапец бренд машина за шиење нога Количина : 6 Pcs(1x bobbin случај + 5x bobbin) Answer : ___________________________ Note : 1.Транзиција : 1cm=10мм=0.39 инчен 2.Ве молиме овозможи 0-3cm грешка поради прирачник за мерење. pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат. 3.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!
Пакетот вклучува(без мало пакет) : 1 x bobbin случај 5 x bobbin (други додатоци демо на сликата не е вклучена)


Бренд Име:
OOTDTY
Тип:
Машина За Шиење Делови
Употреба:
Други
Материјал:
нерѓосувачки легура
R

Купувачите избираат и