.

.

Игла Threader Кука за ПЕЈАЧ 2662 7422-7470 5BB5134

Игла Threader Кука за ПЕЈАЧ 2662 7422-7470 5BB5134

DEN 466.00
DEN 665.76
-30 %
Од стока

Игла Threader Кука за ПЕЈАЧ 2662 7422-7470 ИГЛА THREADER КУКА #77421 се вклопува ПЕЈАЧ 140 Q, 2639, 7422 Компатибилен со Juki Машина за Шиење Модели : HZL-25 Z. Опис на производот
КОМПАТИБИЛЕН СО :
ПЕЈАЧОТ 140 Q, 2639, 2662, 6180,
7256, 7422, 7426, 7430, 7436, 7442, 7444, 7446, 7462, 7464, 7465, 7466, 7467, 7468, 7470
Плаќање Ние прифати кредитна картичка(Зачувам) и т/т.
Други payways (Western Union, Money Gram, итн,), ве молиме контактирајте со нас
Превозот
1. Пред ставање на твојот ред,ве молиме потврдете го со цената и други детали со нас.
2. Повеќето од бесплатен превозот е брод од страна на CPAM или CPAP,CPAM и CPAP не е многу брзо,тоа ќе потрае околу 15-25 денови за вас.па ако ви треба брзо,ве молиме контактирајте ме.плаќате повеќе пари за да ги промените за брз брод метод сакате.
3. Ние само ќе брод на defaut адреса во alipay
4. Ние обезбедуваме CPAM,CPAP,EMS,DHL,UPS-от,Fedex за брод метод
5. Време на испорака : CPAM и CPAP ќе потрае околу 15-25 работни дена за вас.EMS,UPS-от,DHL,изразат испорака обично се 3-7 работни дена зависи од земјата доставени до.Во ретки случаи,строги обичај clearances ќе бидете на време на испорака малку подолго,ве молиме да бидете трпеливи.
Повратни информации
1. Ние зависи од нашите задоволството на клиентите за да се успее.

Употреба:
Вез
Бренд Име:
OZXHIXU
Материјал:
Пластични
Тип:
Машина За Шиење Делови
R

Купувачите избираат и