.

.

2 ПАРЧИЊА Синхрони автомобил висок и низок притисок нога Hao Hao картичка Rimming presser нога сечење линија притисок нога 601-3 U193SG

2 ПАРЧИЊА Синхрони автомобил висок и низок притисок нога Hao Hao картичка Rimming presser нога сечење линија притисок нога 601-3 U193SG

DEN 372.00
DEN 412.80
-10 %
Од стока


боја:
Светло Сива, 0.3 ЦМ, 0.5 CM, 0.24 CM, 0.2 CM
Употреба:
Вез
Материјал:
Челик
Бренд Име:
TOWASUISEI
Тип:
конец за шиење
Обработка на сопствени:
No
Фитинг име:
Presser нога
Примена:
Синхрони автомобил
Апликацијата места:
Фабриката за употреба
Тип:
601
Производ алијас:
Синхрони автомобил нога
Висок и низок напон потекло:
домашни
R

Купувачите избираат и