.

.

1pair за Порше Panamera Преден амортизер воздух пролет торба поправка колекции воздухот суспензија 97034305113 97034305114 97034305109

1pair за Порше Panamera Преден амортизер воздух пролет торба поправка колекции воздухот суспензија 97034305113 97034305114 97034305109

DEN 19642.00
DEN 22320.00
-12 %
Од стока

Воздухот Кочење за Panamera Воздушна Суспензија Шок
Модел : За Порше за Panamera (L)97034305115 (R)97034305215
ОЕМ :
(L)97034305115 97034305119 97034315101
(R)97034305215 97034305219 97034315201
Примена : за Порше Panamera 2009-2015
Гаранција : 24 месеци
Испорака : 2-7 дена по добивањето на плаќање
Тоа Одговара на Следните Модели 2014 Порше Panamera 4 Hatchback 4-Врата 3.6 L 3605 CC 220 Cu. Во. V6 ГАС DOHC Природно Aspirated 2014 Порше Panamera 4 S Извршен Hatchback 4-Врата 3.0 L 2997 CC 183 Cu. Во. V6 ГАС DOHC Turbocharged 2014 Порше Panamera 4 S Hatchback 4-Врата 3.0 L 2997 CC 183 Cu. Во. V6 ГАС DOHC Turbocharged 2014 Порше Panamera База Hatchback 4-Врата 3.0 L 2967 CC 181 Cu. Во. V6 ДИЗЕЛ DOHC Turbocharged 2014 Порше Panamera База Hatchback 4-Врата 3.6 L 3605 CC 220 Cu. Во. V6 ГАС DOHC Природно Aspirated 2014 Порше Panamera GTS Hatchback 4-Врата 4.8 L 4806 CC V8 ГАС DOHC Природно Aspirated 2014 Порше Panamera S E-Хибрид Hatchback 4-Врата 3.0 L 2997 CC 183 Cu. Во. V6 ЕЛЕКТРИЧНИ/ГАС DOHC Supercharged 2014 Порше Panamera S Hatchback 4-Врата 3.0 L 2995 CC 183 Cu. Во. V6 ЕЛЕКТРИЧНИ/ГАС DOHC Supercharged 2014 Порше Panamera S Hatchback 4-Врата 3.0 L 2997 CC 183 Cu. Во. V6 ГАС DOHC Turbocharged 2014 Порше Panamera Turbo Извршен Hatchback 4-Врата 4.8 L 4806 CC V8 ГАС DOHC Turbocharged 2014 Порше Panamera Turbo Hatchback 4-Врата 4.8 L 4806 CC 293 Cu. Во. V8 ГАС DOHC Природно Aspirated 2014 Порше Panamera Turbo Hatchback 4-Врата 4.8 L 4806 CC 293 Cu. Во. V8 ГАС DOHC Turbocharged 2014 Порше Panamera Turbo Hatchback 4-Врата 4.8 L 4806 CC V8 ГАС DOHC Turbocharged 2014 Порше Panamera Turbo S Извршен Hatchback 4-Врата 4.8 L 4806 CC V8 ГАС DOHC Turbocharged 2014 Порше Panamera Turbo S Hatchback 4-Врата 4.8 L 4806 CC 293 Cu. Во. V8 ГАС DOHC Turbocharged 2014 Порше Panamera Turbo S Hatchback 4-Врата 4.8 L 4806 CC V8 ГАС DOHC Turbocharged 2013 Порше Panamera 4 Hatchback 4-Врата 3.

Специјални Функции:
Воздушна суспензија/шок апсорбер
Објектот Должина:
40
Panamera-Година:
2011,2010,2012,2014,2013,2015
Тип:
Воздушен притисок
Материјал Тип:
Гума+Челик+Алуминиумски
Земја/Регион на Производство:
/
За Возило Брендови/Модел:
Порше
Производителот Дел Број:
(L)97034305115 97034305119 97034315101
Објектот Ширина:
20
Осветленост Дел Број:
(R)97034305215 97034305219 97034315201
Порше Модел:
Panamera
Објектот Тежина:
4
Објектот Висина:
20
Тип:
Воздушна суспензија/шок апсорбер
Автомобил Направи:
Порше Panamera 970
Шок Апсорбер Тип:
Гас-Исполнето
Гаранција:
2 година
Специјални Функции:
воздухот пролет
Поставување на Возило:
ПРЕД
R

Купувачите избираат и