.

.

iPhone 7 Y Совет 0.6 MM Три Крило Шрафцигер Отворање на Расклопување Батеријата DIY Поправка Алатка

iPhone 7 Y Совет 0.6 MM Три Крило Шрафцигер Отворање на Расклопување Батеријата DIY Поправка Алатка

DEN 62.00
DEN 71.04
-13 %
Од стока

торба Опис : 100% сосема нов и висок квалитет. (1) 0.6 mm Три-крило Y совет шрафцигер, компактен дизајн и лесна. (2) Тој е направен од високо квалитетен материјал за да се осигура нејзината безбедност, сигурност и ефикасност. (3) со цел да се отвори завртки обезбедување на екранот кабел заградата и батерија полнач заградата. (4), исто Така, отворени се Три крило шрафовите на home копчето заградата. (5) Здрав прецизност возачот со цврст метал вратило, алуминиум справи. (6) Работна сила-заштеда врти врвот. (7) Фиксна возач прави чести поправки многу полесно. Спецификации : Тип : 0.6 MM Y Совет Screwderiver За i Phone 7 Поправка Алатка Материјал : Алуминиум, Челик Боја : Случајни испорака (Ако купат повеќе, може да се добијат на истата боја или со повеќе бои) Screwderiver Вкупна Должина : 11cm/4.33 инчен (Прибл.) Завртка Совет Тип : Tri-Крило Совет големина : 0.6 mm Количина : 1 PC (други додатоци на сликата не е вклучена) Забелешка : 1.Транзиција : 1cm=10мм=0.39 инчен 2.Ве молиме овозможи 0-1cm грешка поради прирачник за мерење. pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат. 3.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.

Бренд Име:
OOTDTY
Завртка Тип На Глава:
Y-Тип
Тип:
Мини Шрафцигер
Големина:
11cm
Навој На Главата Големина:
0.6 mm
Магнетно:
No
Пакет:
Под 5Pcs
Карактеристики:
Не се лизга,Dismountable,Мултифункционални
Со Рачка Или Не:
Yes
Број На Модел На:
3W180323
Материјал:
Алуминиум, Челик
R

Купувачите избираат и