.

.

НОВИ Ratchet Клуч Шрафцигер Ratchet се Справи со Завртка Возачот Јаглероден Челик 6.35 mm

НОВИ Ratchet Клуч Шрафцигер Ratchet се Справи со Завртка Возачот Јаглероден Челик 6.35 mm

DEN 123.00
DEN 136.32
-10 %
Од стока

торба Објект специфики : Материјал : Железо + PV пластични Боја : Црвено + Сребро Тип : Штекер Клуч се Справи со Должина : 10.5 см/4.13" се Справи со Ширина : 2.5 cm/0.98" Фит за месо тело со Дијаметар : 6.3 mm/0.25" Како да го користите : Ако инсталирате завртки, првиот степен на пренос се пренесува оваа датотека алатка за конверзија, на шрафцигер главата усогласување завртки, а потоа принуден да постојано ротира алатка рачки може да биде, не како обичен шрафцигер, прв пат би пресврт ре - усогласување со шрафцигер отстрани завртки извртени во една насока само Ако се отстрани завртки, првиот степен на пренос се пренесува на анти - датотека алатка за конверзија, на шрафцигер главата ладна завртки, а потоа се принудени постојано вртење алатка може лесно да се извртуваат се справи под завртки.6.35 мм 1/4 Нема мало пакет Пакетот вклучува : 1 X Ratchet Клуч Шрафцигер (Не вклучуваат шрафцигер главата)

Бренд Име:
OOTDTY
is_customized:
No
Навој На Главата Големина:
Други
Магнетно:
No
Пакет:
Под 5Pcs
Карактеристики:
Dismountable
Со Рачка Или Не:
Yes
Број На Модел На:
3W180323
Завртка Тип На Глава:
Други
Тип:
Други
R

Купувачите избираат и