.

.

XQNI Прекрасен Стил Мода Голем Круг Pentagram Ѕвезда Pendant Ѓердан За Мажи Нерѓосувачки Челик Тренди машки Ѓердан Подарок

XQNI Прекрасен Стил Мода Голем Круг Pentagram Ѕвезда Pendant Ѓердан За Мажи Нерѓосувачки Челик Тренди машки Ѓердан Подарок

DEN 230.00
DEN 383.04
-40 %
Од стока


Ако се меша цел повеќе од $180, бесплатен превозот : DHL,Aramex, Fedex или ЕМС Име : Голем Круг Pentagram Ѕвезда Нерѓосувачки Челик Pendant Ѓердан За Мажи Материјал : не ' Рѓосувачки челик за Квалитет : 100% Сосема Нов Висок Квалитет Синџир Должина : 500mm Позлата : 3 Пати Фино Полирање Огледало Заврши Позлатен , не е лесно да исчезнат Нарачате повеќе од 2 парчиња, Попуст од 3% off
П : Кога цел може да се испраќаат и како можам да го добие ? О : за да може да се испрати во рамките 1-3 дена .Испорака време треба за 12-35 дена работни дена од Кина, Воздухот е-Пошта и aroud 3-5 работни дена од DHL / Федекс / UPS / ЕМС. П : Зошто на вашите производи, се многу добри за доброто на пазарот ,е за квалитет загарантирана ? О : Затоа што имаме сопствена фабрика ,контрола на квалитет е многу строга ,директна продажба и wholeasale стока на интернет ,така и нашата квалитетот и цената се многу добри . П : сакам да ги сортирате различни стилови ,wholeasale може да се готви заедно ? A : Да ,секако .Можете да користите количка и одберете дизајни кои се intersted ,и тие ќе цел заедно . Ви благодариме за вашето време ! Ние guarabtee вашиот нула ризик купување искуство тука.Ние нудиме целосна наплата за вас , ако производот е било кој квалитет на проблемот.

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
is_customized:
No
Ѓердан Тип:
Синџири Ѓердани
Синџир Тип:
Линк Синџир
Стил:
Гроздобер
Бренд Име:
XQNI
Обликотшема:
Ѕвезда
Број На Модел На:
GX1364
Пол:
Мажи
Pendant Големина:
34mm
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Функција:
ѓердан
Компатибилност:
ѓердан
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Име:
Голем Круг Pentagram Ѕвезда Нерѓосувачки Челик Pendant Ѓердан За Мажи
Пол:
Мажи
Тежина:
32g
Синџир должина:
500mm
боја:
Сребрена/Мрачно црна/Golden
Поддршка Dropshipping:
Yes
Експрес Слободен Испорака:
Цел > 180USD Слободни За DHL/EMS
Број на Производ:
Две Парчиња(Pendant+Ѓердан)
Нарачки:
Повеќе од 2 парчиња, Попуст од 3%
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
R

Купувачите избираат и