.

.

Seblasy Гроздобер Boho 3 Слој Шупливи Долго Изјава Монета Hamsa Рака Clavicle Синџир Пердув лист Ѓердани & Приврзоци за Жени

Seblasy Гроздобер Boho 3 Слој Шупливи Долго Изјава Монета Hamsa Рака Clavicle Синџир Пердув лист Ѓердани & Приврзоци за Жени

DEN 61.00
DEN 87.84
-31 %
Од стока


Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
Seblasy
Пол:
Жените
Метали Тип:
Цинк Легура
Pendant Големина:
како Слика
Број На Модел На:
NCSE024
Материјал:
Метал
Стил:
Чешка
Ѓердан Тип:
Синџири Ѓердани
is_customized:
Yes
Обликотшема:
Растенијата
Синџир Тип:
Линк Синџир
Функција:
Никој
Компатибилност:
Никој
Синџир Тип:
Линк Синџир
Стил :
Моден Трендовски Класичен
Квалитет:
Добар квалитет
Должина:
како Слика
Сезона:
Пролет Лето Есен Зима
Брзо Експрес:
Цел >150usd DHL ФЕДЕКС ПРОЗОРЦИЕМСARAMEX Бесплатен Превозот...
R

Купувачите избираат и