.

.

Аниме цртан филм Cosplay Накит Пеколот Девојка Метал Крстот Ѓердан Свирче Pendant Ѓердан со Кожа Јаже

Аниме цртан филм Cosplay Накит Пеколот Девојка Метал Крстот Ѓердан Свирче Pendant Ѓердан со Кожа Јаже

DEN 72.00
DEN 141.12
-49 %
Од стока


Аниме цртан филм Cosplay Накит Пеколот Девојка Метал Крстот Ѓердан Свирче Pendant Ѓердан со Кожа Јаже
жените мода ѓердан
моден pendant колиер
големина на : СЛОБОДЕН ГОЛЕМИНА Материјал : Метал Метали Тип : Цинк Легура
Превозот
1,Ние обично ќе обезбеди бесплатен превозот Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус (Без следење на информации), 20-60 работни денови за испорака.
2,Цел повеќе од $7 бесплатен превозот Кина Пост Регистрирани Воздух Mail
Воздух и Epacket кои обично трае 20-35 работни денови за испорака.
3,Да повеќе од $180 .Бесплатен Превозот преку EMS,DHL, UPS-от,SF или FEDEX 6-20 работни денови за испорака.
плаќање
ние прифаќа Paypal, T/T, Western Union
Повратни информации
Вашето мислење е навистина важно за нас. ве молиме оставете одличен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи или услуги. По добивањето повратни информации, ние ќе го прават истото за вас. Ви благодариме.
Ве молиме не го остави негативни повратни информации пред да ме контактирате. Љубезно ве молиме да не информирате, Ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволат вашите барања.

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Пол:
Унисекс
Синџир Тип:
Змија Синџир
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Метал
Бренд Име:
HANCHANG
Ѓердан Тип:
Синџири Ѓердани
Pendant Големина:
2*2.3 см
is_customized:
Yes
Обликотшема:
Геометриски
Број На Модел На:
A17-1-1586
Компатибилност:
Моден
Функција:
Моден
боја:
Како што е прикажано
Пол:
жени/мажи
Тип На Објект:
Додатоци
Тип:
ѓердан
material2:
Легура
Обликот:
Стрелката
R

Купувачите избираат и