.

.

Нови Пристигнување 5pcs/многу кафе не ' Рѓосувачки Челик Варијабилна Locket Синџири 80см Синџир Ѓердан За Мажи Ѓердан DIY Жените Накит

Нови Пристигнување 5pcs/многу кафе не ' Рѓосувачки Челик Варијабилна Locket Синџири 80см Синџир Ѓердан За Мажи Ѓердан DIY Жените Накит

DEN 360.00
DEN 479.52
-25 %
Од стока


Нови Пристигнување 5pcs/многу кафе не ' Рѓосувачки Челик Варијабилна Locket Синџири 80см Синџир Ѓердан За Мажи Ѓердан DIY Жените Накит
Ако сте задоволни со нашата накит предмети, ве молиме не двоумете се да ни остави 5 ѕвезди позитивни повратни информации. Ве молиме Поддршка на нас, ние не треба тоа да се движи напред.
Ве молиме контактирајте со нас за решение прво, наместо создавање на спор или да даде негативни повратни информации кога ги Добиете Накит предмети да се најде скршени или не се во добра состојба, погрешно количина или погрешно доставени Предмети дури и за задоцнување на Пратката, ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне. Ве молиме да се разбере, многу се надвор од Контрола, но ние ќе се обидеме најдобро да се Направи тоа подобро.
За било какви причини, не сте задоволни со нашата накит предмети, ве молиме да ги јасни слики за нас и ние ќе ве контактираме во Рок од 24hours соодветно.
18 часа достапни на интернет. Ние ќе се врати наскоро, кога на должноста и во рок од 6 часа во текот на ноќта поради временската Разлика

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Pendant Големина:
Никој
Пол:
Унисекс
Стил:
Тренди
Ѓердан Тип:
Синџири Ѓердани
Синџир Тип:
Линк Синџир
Број На Модел На:
001
Бренд Име:
SANGUINE
Метали Тип:
Цинк Легура,Од Не ' Рѓосувачки Челик
Материјал:
Метал
is_customized:
Yes
Функција:
Никој
Компатибилност:
Никој
Обликотшема:
ѓердан
ролна синџир:
80см
R

Купувачите избираат и