.

.

MOOL DSC Технологија 1/3inch 1.8 mm 170 Степен Широк Агол Црна CCTV Леќа за CCD Безбедност Кутија Камера

MOOL DSC Технологија 1/3inch 1.8 mm 170 Степен Широк Агол Црна CCTV Леќа за CCD Безбедност Кутија Камера

DEN 100.32
Од стока

Нов одбор 1.8 mm 170degree широк агол Леќа за видео надзор за безбедност на камера
Овој Одбор Леќи се специјално дизајнирани за употреба со Камери за Надзор
Тие беа супер лесно да се инсталира,даде фокусна точка ви е потребно
Супер-Широк Агол Леќа обезбедува екстра-широко поле на гледање,што е идеално погоден за повеќето инсталации
Боја : покаже како слики
Пакетот вклучува :
1 x Црни Широк Агол CCTV Леќа
Answer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа. Мерењето е дозволено грешка е /- 1-3cm.

Бренд Име:
LEWEN
R

Купувачите избираат и