.

.

Андроид 6.0 PDF417 бар-код Скенер Долги ознака читање 10M UHF RFID читач 4G Рачни PDA компјутер со 13MP камера

Андроид 6.0 PDF417 бар-код Скенер Долги ознака читање 10M UHF RFID читач 4G Рачни PDA компјутер со 13MP камера

DEN 19104.00
Од стока

Андроид 6.0 PDF417 бар-код Скенер Долги ознака читање 10 M UHF RFID читач 4 G Рачни PDA компјутер со 13 MP камера
Стандардна Конфигурација :
Андроид 6.0+5,2" Екран + 2 G RAM меморија+16 GROM+ Wifi+Bluetooth4.0+ 13 MP Камера + GPS + 4 G + NFC + Пиштол
Бесплатни ПАКЕТИ по желба : 1 D / 2 D бар-код Скенер , UHF , ИРИС (Флексибилно прилагодување во зависност од вашите барања, Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте ме на Trade Manager или на Skype : xcl.selinna )
Стандардни Додатоци : Рачни PDA 1 Buc, Батерија 1pcs, Usb податочен cable1pcs, AC Адаптерот 1pcs
Дополнителна опрема : Лулка - SCC1 Еден Полнење Лулка со тип-C интерфејс, w/o LAN, w/o DC интерфејс Лулка - MCC1 Повеќе Полнење Лулка со тип-C USB интерфејс, w/ LAN, w/ DC интерфејс, Макс 4 комбо Адаптер 12 V-5 A DC адаптер, применливи за MCC1, CN/САД/ЕУ/велика БРИТАНИЈА стандарден Случај Сметководствена Торбичка Забелешки : 1, Црна боја е стандардното 2, за Да користите LAN функција на MCC1 Полнење Лулка, ве молиме да користите екстра DC адаптер 5 V-2А 3, Да се комбинираат максимум 4 парчиња на MCC1 Полнење Лулка, ве молиме да се купи дополнителни DC adpater 12 V-5 A 4, Напредни Bright View Екранот може да биде на располагање од страна на екстра 15 MCP1/2 сеуште во развој
Стандардни опции : 13 мега пиксели камера Повеќе јазици Поддршка на Google Play Продавница 2 GB RAM меморија, 16 GB ROM, Micro SD(максимум 32 GB проширување) Андроид 6.

боја:
Стандард, 1D Скенер, 2D Скенер, UHF 6M, UHF 10M, UHF 6M и Лулка, UHF 10M и Лулка
Скенирање Тип На Елемент:
CMOS
Бренд Име:
RUGLINE
Број На Модел На:
C72
Новина:
Нови
Длабочина На Боја:
48 Малку
Брзина На Скенирање:
200 скенира/втор
Скенирање Извор На Светлина:
ласерската светлина
Оптичка Резолуција:
720*1280
Тип На Производ:
мобилен компјутер
Скенирање Широчината:
2D ласерски бар-кодот
Интерфејс Тип:
како опис
Тип:
Мобилна Андроид Бар-Код Скенер
ПРОЦЕСОРОТ:
Cortex-A53 Quad-core 1.3 GHz
OS:
Андроид 6.0
меморија:
2GB RAM МЕМОРИЈА, 16 GB ROM
Екранот:
5.2 инчен
Податочна Комуникација:
4G/3G/2G,WiFi, Bluetooth,GPS
запечатување:
IP65
UHF:
865MHz-868MHz / 920-925MHz / 902-928MHz
Бар-Код Скенер:
1d/2d бар-код скенер
Ирис:
факултативна
R

Купувачите избираат и