.

.

Ново Отворено Спортот Ски Одговараат Мажи Windproof Водоотпорен Термички Аикидо На Снег Скијање Јакна И Панталони Skiwear Игри Со Авијација Облека

Ново Отворено Спортот Ски Одговараат Мажи Windproof Водоотпорен Термички Аикидо На Снег Скијање Јакна И Панталони Skiwear Игри Со Авијација Облека

DEN 4049.00
DEN 7104.00
-43 %
Од стока


Големина:
M, L, XL, XXL, XXXL
Outerwear Тип:
Јакни
Спорт Тип:
Скијање
Бренд Име:
MUTUSNOW
Функција:
Анти-Pilling,Windproof,Водоотпорен,Дише,Анти-Смалуваат,Анти-Навремено
Број На Модел На:
BaiLanBaiLv...
Пол:
Мажи
Материјал:
Микрофибер,Полиестер,Памук
Јака:
Маскирани
Одговара:
Се вклопува поголем од вообичаеното. Ве молиме проверете ја оваа продавница е големината информации
јакна големина:
M,L,XL,XXL,XXXL
панталони големина:
XS,S,M,L,XL,XXL,XXXL
боја:
Маскирна
Погоден Сезона:
Зима
Примена:
Отворен спортски скијање аикидо игри со авијација планина кампување пешачење
Водоотпорен индекс:
10000 mm
Windproof Индекс:
10000 mm
Дише Индекс:
10000 м*m/24hour
термичка:
Зимски дебели топла јакна и панталони
Тип:
Висок квалитет на зимски ски одговараат на мажите
R

Купувачите избираат и