.

.

2017 Висок Квалитет На Жените Ски Јакни Windproof Водоотпорен Дише Облека Згусне Термички Грб Женски Аикидо На Снег Брендови

2017 Висок Квалитет На Жените Ски Јакни Windproof Водоотпорен Дише Облека Згусне Термички Грб Женски Аикидо На Снег Брендови

DEN 2619.00
DEN 4224.00
-38 %
Од стока


Големина:
S, M, L, XL
Outerwear Тип:
Јакни
Спорт Тип:
Скијање
Пол:
Жените
Број На Модел На:
CaiTiao
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Функција:
Дише,Анти-Pilling,Анти-Смалуваат,Анти-Навремено,Windproof,Водоотпорен
Материјал:
Полиестер,Spandex,Памук,Микрофибер
Бренд Име:
MUTUSNOW
Јака:
Маскирани
Големина:
S,M,L,XL
боја:
Шарени геометрија
Погоден Сезона:
Зима
Примена:
Отворен спортски скијање аикидо игри со авијација планина кампување пешачење
Водоотпорен индекс:
10000 mm
Windproof Индекс:
10000 mm
Дише Индекс:
10000 м*m/24hour
термичка:
Зимски дебели топла јакна
тип 1:
Зимски ски јакна жени
тип 2:
Висок Квалитет на ски јакна
R

Купувачите избираат и