.

.

Моден плоштадот стил складирање торба Корисни Велосипед складирање торба со екран на допир прозорец 19*10*15cm бесплатен превозот

Моден плоштадот стил складирање торба Корисни Велосипед складирање торба со екран на допир прозорец 19*10*15cm бесплатен превозот

DEN 364.00
DEN 383.52
-5 %
Од стока


Моден плоштадот стил складирање торба Корисни Велосипед складирање торба со екран на допир прозорец 19*10*15cm бесплатен превозот
Најчесто поставувани ПРАШАЊА
П : јас сум нов купувачот тука, сакам да го купи твојот производ, но како може да се одржи редот и плати за тоа ?
A : еве некои корисни веб линкови, можеби тоа може да ви помогне :
Како да Нарачате?
Прифатени методи за плаќање
П : Ако сакам да го изберете бои и модели, што да правам?
О : Доколку имате било какви посебни барање, ве молиме оставете порака во вашата цел да ни кажете, ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволат вашите барања.
П : Како можам да го најдете вашиот продавница следниот пат?
A : Ние ви препорачуваме да ја додадете нашата продавница во листата на желби, тоа е лесно, само види на горниот лев агол на оваа страница, ве молиме да се најде и кликнете?Додај за да ги зачувате на листа?, и ќе ни се најде лесно следниот пат кога ќе се пријавите во Aliexpress.

боја:
црна, зелена, роза, виолетова, боја по случаен избор
Шема:
Три-димензионални Тип
Класификација:
Сет
Материјал:
Oxford
Употреба:
Дребулии
Применливи Простор:
Гардероба
Форма:
Три-димензионални Тип
Функција:
Еко-Пријателски,Виткање
Број На Модел На:
013-25-1
Обликот:
Плоштад
Дебелина:
6 жица
Тип:
Складирање Кеси
Производот:
storaage торба
Капацитет:
19*10*15cm
Спецификација:
19*10*15cm
Материјал:
Oxford
Големина:
19*10*15cm
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
is_customized:
Yes
R

Купувачите избираат и