.

.

SN.СУ.SK уметничко Лизгање Многу Аикидо Капи Нова Мода Аикидо Зима Поврзана Ски Капи Skullies Beanies За Мажи Жени Секојдневен Капа Gorro

SN.СУ.SK уметничко Лизгање Многу Аикидо Капи Нова Мода Аикидо Зима Поврзана Ски Капи Skullies Beanies За Мажи Жени Секојдневен Капа Gorro

DEN 336.00
DEN 479.52
-30 %
Од стока


100% Сосема нов висок квалитет
Пол : Унисекс,мажите 's зимска шапка, жените 's зимска шапка
Стил : Случајни Мода,Поврзана Beanie Шапка околу : 48-58cm,(еластични),погодни за повеќето луѓе облечени во : пролет, есен зима сезона
надворешноста
внатре декларација : Разлики во бојата може да биде предизвикана од некои други причини, како што се боја одраз во мониторот, осветлување, припадност и сл. Ве молиме да се разбере. Висина : беа 25,5 см Ширина : 21.5 cm Почитувани купувачот, Поради рачни мерења на локации, може да биде 1-2 см грешка. Поради различни монитор,Боите можат да се разликуваат. Ве молиме љубезно разбирање, ви благодариме! Начин на плаќање ја прифатиме alipay тука. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. Ве молиме да ја плати во рок од 7 дена од денот на нарачката. Превозот Смисла Ние Брод на Светот, освен APO / FPO. Предмети се испраќаат од Кина користење на Воздух mail, да стигнете до повеќето земји во рок од 10 до 35 работни дена времето за Испорака зависи од дестинацијата и други фактори, тоа може да трае до 35 дена. Време на испорака (Ако превозот одложувања, ве молиме контактирајте со нас да се прошири датумот на породување.) Превозот време не вклучувајќи ги празниците и работни дена.

Тип На Објект:
Skullies & Beanies
Материјал:
Акрилик
Шаблон Тип:
Шарени
Бренд Име:
SN.СУ.SK
Одделот За Името:
Возрасни
Број На Модел На:
04-5112k
Стил:
Повик
Пол:
Унисекс
R

Купувачите избираат и