.

.

BomHCS 11 Бои Убава Голема Шамија со Симпатична Ушите Beanie рачно изработени Плетени Дами Фокс Уши Neckerchief Шапка

BomHCS 11 Бои Убава Голема Шамија со Симпатична Ушите Beanie рачно изработени Плетени Дами Фокс Уши Neckerchief Шапка

DEN 1252.00
DEN 1391.04
-10 %
Од стока

Материјал : акрилни влакна
Количина : 1 компјутер
Капа големина : една големина
Пакет : opp вреќа
Внимание :
1. Подготовка на Време : ние треба да се подготви вашата нарачка според нашите бројни наредби секој ден. 2-3 работни дена.
2.Шапка може да имаат боја разлика пред различни прикажува
3.овој објект е направен од страна на страна,постоењето на заеднички е нормален феномен.
4.овој објект е направен од страна на мајка ми и тетка,100% рачно изработени ,тие се многу тешко да ги направи.
5.објектот е уникатен за вас во светот. тоа, исто така, многу топло за вашата и во зима.

Бренд Име:
BomHCS
Материјал:
Акрилик,Волна
Одделот За Името:
Возрасни
Пол:
Унисекс
Стил:
Повик
Шаблон Тип:
Крпеница
Број На Модел На:
18F-319MZ2
Тип На Објект:
Skullies & Beanies
R

Купувачите избираат и