.

.

Замена гел влошки Мускулите Тренер Замена Massager Гел Состојба на Мускулите Stimulator Exerciser Подлога Додатоци

Замена гел влошки Мускулите Тренер Замена Massager Гел Состојба на Мускулите Stimulator Exerciser Подлога Додатоци

DEN 267.00
DEN 267.36
-0 %
Од стока

Замена гел влошки Мускулите Тренер Замена Massager Гел Состојба на Мускулите Stimulator Exerciser Подлога Додатоци Функција :
1.Точка име : Hydrogel гел листови, додаток за ЕМС AB Тренер. 2.Кога треба да го замени тоа : (1)Очигледно се чувствуваат спроводливост ефикасноста намален,предизвика намалена сила,за 2 месеци. (2)Кога тоа ја губи својата adhesiveness, лепило површината(гел)суши надвор или е gouged или нечистотија/валкано дека не може да биде отстранета постои. 3.Колку долго може да гелот листови трае? : Околу 30 пати, ако сте користење и одржување на нив тоа на вистински начин. 4.Како да се одржи нив во вистински начин : Чиста/сува вашата кожа пред користење; да се Држи ги врати на картон по употреба.
Пакет се вклучени :
2 парчиња 1 пар по торба
1 голема печ +2 мали печ=10 Парчиња
Како т о ues тоа : Чекор 1 : Земете на гел подлога од пакување торба Чекор 2 : откине проѕирна заштитна фолија Чекор 3 : се Правилно прицврстени на опрема, мазна тоа, Чекор 4 : Потврдуваат правилната позиција и се држи, откине другата страна заштитна фолија 1. Ве молиме да го пополните точна адреса и телефонски број, со цел да се обезбеди навремена испорака на стоките до вашите раце.

боја:
5 Парови(10 Парчиња), 10 Пара(20 Парчиња), 20 Пара(40 Парчиња), 30 Парови(60 Парчиња)
Тип На Објект:
Губење На Тежината Креми
Број На Модел На:
Мускулите Stimulator Exerciser Тренер Го Замени Гел Подлога
Тип:
Слабеење Печ
Бренд Име:
WEERKANT
НЕТО-WT.:
Мускулите Stimulator Exerciser Тренер Го Замени Гел Подлога
Објектот:
Мускулите Stimulator Exerciser Тренер Го Замени Гел Подлога
Абдоминална Exerciser Гел Подлога:
Електрични Губење На Тежината Слабеење Massager Гел Подлога
Мулти-Функција Smart ЕМС Гел Подлога:
Мулти-Функција Smart ЕМС Гел Подлога
Материјал:
Гел
Ефект:
Мускулите Stimulator Exerciser Тренер Го Замени Гел Подлога
Функција:
Мускулите Stimulator Exerciser Тренер Го Замени Гел Подлога
Функција:
Заменете Гел Подлога За Мускулите Stimulator
Обука Тренер Слабеење Massager:
Губење на тежината Слабеење ЕМС Гел Подлога
Име:
Стомачните Мускули Stimulator Exerciser Замена Масажа Гел Лист
R

Купувачите избираат и