.

.

4Pcs Сликарство Calligraphy Млечниот Пат Ѕвезди Платно Печатење на Модерни Уметнички дела Слика Фото Печатени Апстракт Платно Ѕид Уметност Дома Декор

4Pcs Сликарство Calligraphy Млечниот Пат Ѕвезди Платно Печатење на Модерни Уметнички дела Слика Фото Печатени Апстракт Платно Ѕид Уметност Дома Декор

DEN 450.00
DEN 608.16
-26 %
Од стока


ДОБРЕДОЈДОВТЕ во мојата продавница на Aliexpress,Каде обезбедување на висок квалитет 100% ГАРАНТИРА Печати насликани на платно слики . извонредни цени, заедно со првите КЛИЕНТИ ГРИЖА е нашата главна цел. Ви благодариме за се што доаѓа.
(Со нетрпение очекуваме да вашата совети)
Материјал
Платно Печатење со Лен/Памук Високо квалитетни Материјали .
Квалитетот оценка
ААА+ Висок квалитет.
Врамени
Unstretched (валани во една цевка) се купи : не врамено.
Customer Service
Ние може да обичај било која големина е за вас, а ние можеме да правиме custom canvas отпечатоци, исто така, вие само треба да направите е да ни испратите висока резолуција на слика.
Големина
1#= Големина : 20x40cmx2+20x50cmx2
2#= Големина : 30x60cmx2+30x80cmx2
3#= Големина : 40x80cmx2+40x100cmx2
Превозот
Превозот начин ќе се избере како што е подолу piority.
1. Кина Пост Воздух Mail
2. e Packet
3. SFExpress
4. EMS
Време на испорака
1. Кина Пост Воздух Mail : Нормално 15 - 30 дена,
2. e Packet : 10 да 25days
3. SFExpress : 7 25days
4. EMS : 7 до 10 дена
За Плаќање
1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.

Големина (Инчен):
20x40cmx2 20x50cmx2, 30x60cmx2 30x80cmx2, 40x60cmx2 40x100cmx2
Материјал:
Платно
Бренд Име:
famili
Тип:
Платно Printings
Поддршка База:
Платно
Обликот:
правоаголник
Рамка:
No
Рамка на режимот:
Формулиран
Стил:
Класични
Број На Модел На:
021502
оригиналниот:
Yes
Медиум:
Водоотпорен Мастило
Техника:
Спреј Сликарство
Форма:
Мулти-слика Комбинација
Предмети:
Пејзаж
R

Купувачите избираат и