.

.

Модерната Платно Сликарство Животот е Како Вино Печатење на Постер на Ѕид Слика За трпезарија Ѕид Уметнички Слики Дома Декор Подарок Без Рамка

Модерната Платно Сликарство Животот е Како Вино Печатење на Постер на Ѕид Слика За трпезарија Ѕид Уметнички Слики Дома Декор Подарок Без Рамка

DEN 142.00
DEN 157.92
-10 %
Од стока


Модерната Платно Сликарство Животот е Како Вино Печатење на Постер на Ѕид Слика За трпезарија Ѕид Уметнички Слики Дома Декор Подарок Без Рамка Потсетам на нашите клиенти за нешто Важно : ( Нашите слики се нема надворешно рамка или внатрешна рамка ) 1.Поради различни светлосни ефекти помеѓу компјутерски монитори,мобилен телефон, бојата на предмети ќе биде малку различен од прикажи слики во Нашата продавница, ви Благодариме за вашиот вид Разбирање, Кога ќе нарачате , ве молиме двојно проверете дали големината е она правото големина сакате , Тука во прилог некои Референтна големина за вас . 2.Сите Платно Сликарство Ние продажба е формулиран или Unstretched , затоа што ако врамени , превозот цена ќе биде многу Висока ,Многу повисока од клиент побара некои продавница да се монтира на локалните место , Што е уште поважно , некои купувачи сакаат да се Држиме или висат на ѕидот directlt без рамка . Но, Ако клиентот Мора треба врамени и е подготвен да се откажам сликарство , ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се направи нова понуда за вашата нарачка . Формулиран или Unstretched Пакување начин се како што е подолу Фото : 3.Ние им даде на секоја платно слика 3 до 5 c m екстра бел раб секоја страна за обликување или истегнување , според големината на сликата. Ако некои клиенти не треба бел раб или треба бела работ со други големини, или треба Огледало ефект работ, ве молиме оставете порака до нас кога ќе ги нарачате. Ви благодариме. Бел Раб страна е како под фотографии : Огледало Ефект Работ големина е како што е подолу : 4.

Големина (Инчен):
20x30cm без рамка, 30x40cm без рамка, 40x50cm без рамка, 40x60cm без рамка, 50x70cm без рамка, 60x80cm без рамка
Број На Модел На:
PP1809
Рамка:
No
Бренд Име:
FajerminArt
Форма:
Еден
Материјал:
Платно
Рамка на режимот:
Формулиран
Стил:
Класичен
Предмети:
Цртан филм
Техника:
Спреј Сликарство
Обликот:
Хоризонтална Правоаголник
оригиналниот:
Yes
Медиум:
Водоотпорен Мастило
Поддршка База:
Платно
Тип:
Платно Printings
Слика Стил И Technic:
Висок Квалитет Digital Печатени
Формулиран:
Платно печатени само( без рамка)
Производ useage:
Дом,Куќа,Дневни Соби,Спални Соби,Канцеларии,Кафулиња,Хотели
Приспособен големина и дизајн:
Модерната Ѕид Уметност HD Печати Слика На Платно Формулиран
Платно Сликарство Нордиските Постер:
Дома Декор Ѕидното Сликарство Уметност Ѕид Слика
Постер Платно Сликарство :
Скандинавските Декорација Слики Дневна Соба Дома Декор
Печати Расадник Ѕид Уметност Платно Сликарство:
Природни Мистериозен Сценографијата Шума Утринската Магла Дрвја Платно Сликарство
Модерен минималистички платно сликарство :
Платно Сликарство Скандинавските Апстракт Ѕид Слики
Обичај големина и дизајн:
Yes
Dropshipping:
Yes
R

Купувачите избираат и