.

.

Минималистички Акварел Зелено Растение Лист Постер Печатење Нордиските Стил Дневна Соба Ѕид Уметност Слика Дома Деко Платно Сликарство Без Рамка

Минималистички Акварел Зелено Растение Лист Постер Печатење Нордиските Стил Дневна Соба Ѕид Уметност Слика Дома Деко Платно Сликарство Без Рамка

DEN 205.92
Од стока

(Печати не вклучуваат секоја рамка) Големина : Ние се нудат многу големина опции. Но, ако ви треба други големина, ве молиме контактирајте со нас, ние може да го прилагодите за вас Пакување : OPP вреќа (За промет на големо, можете да го промените пакетот, исто така, може да го додадете вашиот сопствен бренд) Боја : Како pictur Ѕид оркестарот предмет : без рамка платно сликарство Технологија : giclee печати Материјал : висок квалитет памук платно Пакување : 1 buc X памук платно уметност печатење на постер Апликација сценарио : спална соба,,дневна соба,читална,кафуле,ликовно студио,кујна,ресторан ект
Наведени Големина Конвенција : Ширина x Висина. Понекогаш ни треба за да ја промените големината и да ја исечете сликата за печатење за различни големини. Ние гарантираме најдобар резултат. Ако вашиот бара големината не е во листата, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате за сопствени цел. Занает : Печатење, боите се задржи повеќе од 70 години без исчезнува Состојба : Сосема нов, Висок квалитет на Медиум : Giclee печати на платно Испорака : Брод во рок од 5 дена. Рамка/Рашири : Формулиран / Unstretched, *безбедно за превозот ве молиме да се најде локалните framer да се монтира Спонзор : Ние ги користиме Кина Пост Воздух Mail, Ali Express Стандард Превозот или e Packet како спонзор. Тоа обично трае околу 15-30 дена да се САД, Канада, Европа и Австралија. За Русија, Бразил, и други Јужна Американските земји, тоа ќе потрае околу 20-40 дена. Гаранција и Гаранција 3 месеци гаранција. Купи со доверба! Ако не сте задоволни кога ќе го добиете вашиот објектот, ве молиме вратете го во рок од 30 дена за замена или пари назад. Ве молиме контактирајте со нас пред да го испратите предмети назад! Ако објектот е неисправна на 3 месеци, ние ќе ви испратиме замена без доплата, или да понуди наплата откако ќе ги примите на неисправни објект.

Големина (Инчен):
13x18cm Без рамка, 15x20cm Без рамка, 20x25cm Без рамка, 21x30cm Без рамка, 30x40cm Без рамка, 40x50cm Без рамка, 40x60cm Без рамка, 50x70cm Без рамка, 60x80cm Без рамка, 70x100cm Без рамка
Бренд Име:
ZUNNIU ZN
Обликот:
Хоризонтална Правоаголник
оригиналниот:
No
Рамка:
No
Форма:
Еден
Стил:
Традиционален Кинески
Предмети:
Пејзаж
Број На Модел На:
T114
Рамка на режимот:
Формулиран
Материјал:
Платно
Медиум:
Масло
Поддршка База:
Платно
Техника:
Спреј Сликарство
Тип:
Платно Printings
R

Купувачите избираат и