.

.

Handpainted Висок Квалитет Впечаток Маслото на Платно Модерна Нож Цвет Ѕидното Сликарство за Лошо или Дневна Соба Декорација

Handpainted Висок Квалитет Впечаток Маслото на Платно Модерна Нож Цвет Ѕидното Сликарство за Лошо или Дневна Соба Декорација

DEN 3335.00
DEN 6292.80
-47 %
Од стока

Среќа Маслото трговија на Големо Рамка : Unstretched, Без Рамка, не се подготвени да се откажам,навива за да брод. Тип : Оваа ставка е 100% Рака-насликани на Платно Продавачот Забелешка : Ако ви треба други големина,ве молиме оставете порака до мене
Рачно изработени Маслото Детали Ставка Име Цвет Маслото Материјал со Висок Квалитет Платно И Масло Стил 100% Рака Насликани Големина Поддршка прилагодување на Превозот Бесплатен Превозот во некои земји Рамка БЕЗ Рамка , Само Платно Сликарство Пакување Валани-до ОЕМ Да PS : Ние поддршка прилагодување
Answer : ___________________________ NOTE :
1. Како светлосни ефекти, бојата на објекти можеби малку различен од слики .
Тоа е Ефектот на табелата со рамка за повикување само. ние само ја испратите сликата без рамка за заштеда на превозот цена.pls контактирајте не доколку сакате, можете да додадете внатрешна рамка.
2. За да се задржи надолу превозот цена и да се избегне рамка оштетени на превозот, ова рачно изработени платно сликарство е без внатре и надвор рамка , но оваа големина е обично photoframe големина и може да се добие вистинската големина на рамка лесно (pls контакт со мене, ако би сакале тоа се протегала).

Големина (Инчен):
28x28, 32x32, 36x36, 40x40
Тип:
Масла
Рамка:
No
Форма:
Еден
Материјал:
Платно
Рамка на режимот:
Формулиран
Медиум:
Масло
Стил:
Impressionist
Број На Модел На:
Нож Цвет Маслени
оригиналниот:
Yes
Техника:
Рачно Насликани
Обликот:
Плоштад
Предмети:
Цвет
Бренд Име:
Huang Уметност
Поддршка База:
Платно
Место на Origial:
Guangdong, Кина (Копно)
Примена:
Дневна Соба, Спална Соба Јадење Сала Кујна Канцеларија Кафе Хотел Вински Бар
промоција:
Бесплатен Превозот За Продаваат Евтини, На Големо И Убава Масла
Ознака На Производот:
Ѕид Уметност Дома Декорација Дома Декор Декоративна Уметност
Прилагодување:
Поддршка
Рамка:
Без Рамка , но може да понуди, ако треба
Calligraphy и сликарство тип:
100% Hadmade на Платно маслени
Обликот:
правоаголник
R

Купувачите избираат и