.

.

VERASUN Око на Камерата Постер Нордиските Постер Црн И Бел Ѕид Уметност Платно Сликарство Ѕид Слики За Дневна Соба Поп-Арт Оркестарот

VERASUN Око на Камерата Постер Нордиските Постер Црн И Бел Ѕид Уметност Платно Сликарство Ѕид Слики За Дневна Соба Поп-Арт Оркестарот

DEN 204.00
DEN 299.04
-32 %
Од стока


Погоден сцена : Дневна Соба, Детска Соба, Спална соба ; Кујната ; Bar ; Студија Соба, Канцеларија и така натаму
Карактеристики на производот : Водоотпорен ; Достапни за долго време
Транспорт Пакување : Цевка Пакет
Потрошувачите Голема Четири Заштита=Осигура Шопинг
Доколку производот не одговара на вашите барања, можете да контактирате со нас за размена или враќање на парите, ние ќе се потрудиме да го реши проблемот за вас.
1.Сите нарачки ќе биде предаден во рок од 24 часа по уплатата е успешна. Ве молиме проверете испорака адреса пред да нарачате.
2.Ние обично се користат ALIEXPRESS Стандард, Кина Пост Регистрирани Воздух Mail и E-пакет за да испратите наредби, ако сакате да го користите други курир компании, ве молиме контактирајте со нас.
3.Времето Царинската ќе влијае на редоследот време на испорака. Доколку постои одложување, ве молиме контактирајте ме за да се продолжи вашиот Транспорт заштита период.
VERASUN Око на Камерата Постер Нордиските Постер Црн И Бел Ѕид Уметност Платно Сликарство Ѕид Слики За Дневна Соба Поп-Арт Оркестарот
ОПИС : ѕид уметност платно сликарство постери и цртежи на ѕид слики за дневна соба платно уметност Нордиските постер детска соба платно отпечатоци спалната соба поп-арт дома декор.

Големина (Инчен):
13X18 cm Не Врамени, 15X20 cm Не Врамени, 20X25 cm Не Врамени, A4 21X30cm Не Врамени, 30X40 cm Не Врамени, 40X50 cm Не Врамени, 50X70 cm Не Врамени, 60X80 cm Не Врамени, 60X100 cm Не Врамени
Рамка:
No
Материјал:
Платно
Рамка на режимот:
Формулиран
Бренд Име:
VERASUN
Предмети:
Цртан филм
Техника:
Спреј Сликарство
Форма:
Мулти-слика Комбинација
оригиналниот:
No
Број На Модел На:
20170801899-б
Медиум:
Водоотпорен Мастило
Обликот:
Вертикален Правоаголник
Поддршка База:
Платно
Тип:
Платно Printings
Стил:
Нордиските
Процесот:
Висок квалитет на печатење
Дома декорација:
Ѕид Слики
Тип:
постери и цртежи
Слика Тип:
Платно Сликарство
слика:
ѕид уметност
Материјал:
Памук Платно
сопствени направени:
Yes
нордиските постер:
Ѕид слики за дневна соба
R

Купувачите избираат и