.

.

Платно сликарство Поп-Арт Цртан филм Маслото Ѕид Уметност ѕид Слики за дневна Соба дома декор quadros caudros decoracion03

Платно сликарство Поп-Арт Цртан филм Маслото Ѕид Уметност ѕид Слики за дневна Соба дома декор quadros caudros decoracion03

DEN 2981.00
DEN 3312.00
-10 %
Од стока


Производ Детали : Производ : Улична Уметност, Поп Уметност на платно hight Квалитет, Големина : (ние ја поддржуваме било која големина сакате,ако треба customed големина,ве молиме контактирајте со мене) Структура : Не, платно само Медиум : маслени бои или акрилик(пропилен) Пакување : Галерија заврши пакување, покриени со пластична слоеви, валани со меур кеси и го стави во цевка за Олово Време : Зависи од квантитетот. Нашата Компанија : Шенжен Yinjin Trading Co. Ltd специјализирана во рака-насликани масла (Бренд е Eazilife). Искусни уметници од Dafen Сликарство Село или Xiamen Wushipu Сликарство Село ви овозможи со high-end и прва класа уметнички дела.
Производот Се Покаже :

Големина (Инчен):
20 инчи x20 инчен, 24 инчен x24 инчен, 28 инчи x28 инчен, 30 инчен x30 инчен, 32 инчен x32 инчен, 40 инчи x40 инчен, 48 инчи x48 инчен
Тип:
Масла
Рамка:
No
Форма:
Еден
Материјал:
Платно
Рамка на режимот:
Формулиран
Број На Модел На:
Pop_art_0025
Медиум:
Масло
Предмети:
Цртан филм
Стил:
Апстракт
оригиналниот:
Yes
Техника:
Рачно Насликани
Обликот:
Плоштад
Поддршка База:
Платно
is_customized:
Yes
Calligraphy и сликање Големина:
90x90
Тип:
Handpainted
Обликот:
правоаголник
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство
R

Купувачите избираат и