.

.

COLORFULBOY Зајакот Кенгур Алигатор на Животните Постери И Цртежи на Ѕид Уметност Платно Сликарство Нордиските Постер на Ѕид Слики Дома Декор

COLORFULBOY Зајакот Кенгур Алигатор на Животните Постери И Цртежи на Ѕид Уметност Платно Сликарство Нордиските Постер на Ѕид Слики Дома Декор

DEN 188.00
DEN 228.96
-18 %
Од стока


Сите наши слики со висока дефиниција верзија на , ве молиме слободно да контактирате со нас, доколку постои било каков квалитет прашање , објектот не доби итн., Испраќање и наплата се вашите опции. Ве молиме не го остави негативни повратни информации пред да контакт. Можеме да го прифатиме да обичај било која големина или слики, како капка превозот, wholesales, ОЕМ, итн,можете да не контактирате преку порака. Предметите ќе бидат испратени од страна на Ali Express Стандард Превозот или Кина Пост Регистрирани Воздух Mail. Ако сакате да се биде што побрзо, ве молам Контактирајте Ме за DHL(3-10 дена). Се очекува испорака од ќе бидат погодени од обичај, времето, исто Така, пакетот може да го одложи кога во некои важни фестивал , понекогаш тоа може да потрае малку подолго време за да го добиете пакетот, Па ве Молиме да не контактирате ако не можете да добиете објект над 30 дена.

Големина (Инчен):
13X18 cm Не Врамени, 15X20 cm Не Врамени, 20X25 cm Не Врамени, A4 21X30cm Не Врамени, 30X40 cm Не Врамени, 40X50 cm Не Врамени, 50X70 cm Не Врамени, 60X80 cm Не Врамени, 60X100 cm Не Врамени
Предмети:
Животните
Рамка:
No
Материјал:
Платно
Рамка на режимот:
Формулиран
Бренд Име:
ШАРЕНИ МОМЧЕ
Техника:
Спреј Сликарство
Број На Модел На:
20170802025
Форма:
Мулти-слика Комбинација
оригиналниот:
No
Медиум:
Водоотпорен Мастило
Обликот:
Вертикален Правоаголник
Поддршка База:
Платно
Тип:
Платно Printings
Стил:
Нордиските
Уметност стил :
Цртан филм
Слика & Calligraphy:
Платно Сликарство
Рамка на режимот:
Формулиран
животно постер:
платно печатење
Декорација:
постери и цртежи
Сцена:
Ѕид слики за дневна соба
Пакет:
Валани во Цевка
Платно слики за дневна соба:
ѕид уметност печатење
Стил:
Дома Декор
R

Купувачите избираат и