.

.

Кинеска роза, слива цвет, праска цвет, Daisy, Calla Лили, DIY дигитални маслото, само насликани декоративни сликарство две

Кинеска роза, слива цвет, праска цвет, Daisy, Calla Лили, DIY дигитални маслото, само насликани декоративни сликарство две

DEN 468.00
DEN 720.00
-35 %
Од стока


Големина 16x20inch исто како 40x50cm Тип
Без рамка,Не се подготвени да се откажам
Не завршил сликарство,треба да се наслика со себе вклучуваат Пакување 1 x Платно 3 x Paintbrush (1big,1middle,1small) 1 сет на бои 2 x Не-трага кука 2 x завртка Пакет Валани со цевка,aviod да се свитка Customizted Можеме да обичај било која големина е за вас, а ние можеме да правиме custom canvas отпечатоци, исто така, вие само треба да направите е да ни испратите висока резолуција на слика.

Големина (Инчен):
40x50cm Не Врамени, 40x50cm Врамени
Тип:
Масла
Материјал:
Лен
Форма:
Еден
Рамка:
Yes
Медиум:
Акрилик
Рамка на режимот:
Формулиран
Стил:
Модерна
Техника:
Рачно Насликани
оригиналниот:
No
Бренд Име:
WLDAFEN
Предмети:
Пејзаж
Број На Модел На:
SZ-HZ1
Обликот:
Вертикален Правоаголник
Поддршка База:
Платно
Техника:
Рачно Насликани
Број На Модел На:
слика од броеви
Пакет:
валани на цевка
подарок:
уникатен подарок за деца семејство
Сликарство:
класично сликарство
Пигмент:
Акрилна боја четка платно
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство
Техника:
обоен со себе
Дома декорација:
дневна соба Детска Соба свадба декорација
ѕид уметност слика:
handpainted маслени
R

Купувачите избираат и