.

.

Прекрасен Цвет Платно Маслото за Ѕид Оркестарот Антонов Трендафил Цвеќе во Грнчарството Вазна Под Светилка Handpainted Вертикална

Прекрасен Цвет Платно Маслото за Ѕид Оркестарот Антонов Трендафил Цвеќе во Грнчарството Вазна Под Светилка Handpainted Вертикална

DEN 3456.00
DEN 3840.00
-10 %
Од стока

Производи Опис
Клиенти Коментарите

Големина (Инчен):
20x24, 24x36, 36x48, 40x60, 40x80, 30x40
Тип:
Масла
Рамка:
No
Форма:
Еден
Материјал:
Платно
Број На Модел На:
AR1310
Медиум:
Масло
Стил:
Impressionist
Техника:
Рачно Насликани
оригиналниот:
No
Предмети:
Цвет
Бренд Име:
Уметност Патот
Обликот:
Вертикален Правоаголник
Поддршка База:
Платно
Рамка на режимот:
Не врамени
is_customized:
Yes
Тип:
Handpainted
Calligraphy и сликање Големина:
Се прилагодите
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство
R

Купувачите избираат и