.

.

KAIYING ѕид монтирани бања слив тапа 26cm носот бања потоне допрете за перење облека топла и ладна вода миксер,2411

KAIYING ѕид монтирани бања слив тапа 26cm носот бања потоне допрете за перење облека топла и ладна вода миксер,2411

DEN 2479.00
DEN 4860.00
-49 %
Од стока


Плаќање : -Ние ги прифаќа следниве начини на плаќање : -со Кредитна Картичка, VISA, Банката за Банкарски Трансфери, Western Union и така натаму. -Сите исплати на Ali Express се обработуваат преку Alipay. Превозот : -ве Молиме да обрнете повеќе внимание на вашата цел адреса која МОРА да ОДГОВАРА на вашиот превозот адреса. (Ако сте од Русија, ве Молиме оставете ги вашите име и презиме. Тоа е многу важно) -Предмети ќе биде предаден во рок од 3 работни дена по уплатата. -Превозот ќе биде низ целиот свет преку Epacket/Кина пост воздух mail/UPS/FEDEX/DHL/ЕМС. -Далечински област може да предизвика дополнителни превозот надомест. -Ве молиме проверете предмети кога се доставени, ако се оштетени, ве молиме љубезно ја прифати тоа и контактирајте со нас веднаш. Ние ќе се направи потврдување и испраќање сте нов. Гаранција : -1 години производство гаранција; -Неисправни проблем е да се поднесе во рок од 7 работни дена по производ е дадено; -Превозот на штета мора да се поднесе во рок од 5 работни дена по производ е доставен. Контакт со нас на : -Ако сакате да се одржи голема цел за промет на големо, ве молиме да бидат слободни да контакт. -Ако треба да нарачате повеќе објекти, сака да ги споделите со нас на прво место.

Тип:
Слив Чешми
Тапа Планината:
2 Дупки
Функција:
Никој
Број На Модел На:
LK2411
Топли И Ладна Вода:
Yes
Тежина На Пакет:
Тип:
Керамичка Плоча Гајтанот
Површински Третман:
Хром
Стил:
Современа
Бренд Име:
KAIYING
Инсталација Тип:
Монтажа На Ѕид
Вентил Core Материјал:
Керамички
Број на Рачки:
Една Рачка
Стил:
Единствен Носител На Двојна Дупка
R

Купувачите избираат и