.

.

Џинг Ченг Da Тешко Јасно Пластична Картичка Случаи За Nintendo GBA СП ГБС Игри Картичка Кертриџ Кутија за Складирање Кутија За GBA Игра accessorie

Џинг Ченг Da Тешко Јасно Пластична Картичка Случаи За Nintendo GBA СП ГБС Игри Картичка Кертриџ Кутија за Складирање Кутија За GBA Игра accessorie

DEN 1392.00
DEN 1564.80
-11 %
Од стока

Потсетување : 1.Информации за производот доаѓа од интернет,но нашите слики се реални ,ние брод вашата нарачка ист како нашиот слика,па ве молиме да се споредат нашите фотографии со саканиот производ, со цел да се avoide проблеми , Како враќање на поштенските трошоци за погрешна купување се на трошок на купувачот. 2.Цел ќе биде предаден, од 2 - 7 работни дена . [Освен кога производот е надвор од акциите. Ако повеќе од 7 дена, ние ќе промена на следење на број и ја да ти] 3.Пристигнување време : 15-60 дена.зависи од Пост услуга во вашата земја 4. Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус [пакет ќе дојде и БЕЗ Следење на Информации .Купувачот НЕ ја прифати pls не место цел] 5.Ако имате други барања. Pls ја напушти масажа за нас во вашата нарачка 6.Ние ќе ги преземе следниве пакување методи . 7. Мобилен телефон кабел производители поради малата коло мувла различни изглед може да биде малку различен, не влијае на користењето,Купувачот НЕ ја прифати pls не место на редот!

Број На Модел На:
За Nintendo За Момче Однапред За GBA Заштитник Носителот Залив
Nintendo Модел:
Момче,Момче Однапред,Момче Боја
Компатибилен Марка/Модел:
Nintendo
Бренд Име:
Џинг Ченг Da
is_customized:
YES
R

Купувачите избираат и