.

.

2018 Кратко sleeve плус големина 5XL мажите секојдневен кошула машки бизнис фустан, кошула мажите бренд на социјалните оксфорд кошули сина, бела

2018 Кратко sleeve плус големина 5XL мажите секојдневен кошула машки бизнис фустан, кошула мажите бренд на социјалните оксфорд кошули сина, бела

DEN 758.40
Од стока


Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL
Тип На Објект:
Кошули
Пол:
Мажи
Број На Модел На:
2022-D83
Шаблон Тип:
Цврста
Јака:
Плоштад Јака
Кошули Тип:
Случајни Кошули
Ткаенина Тип:
Oxford
Материјал:
Памук
Затворање Тип:
Еден Гради
Sleeve Должина(cm):
Краток
Бренд Име:
shili
Sleeve Стил:
Редовни
Стил:
Повик
R

Купувачите избираат и