.

.

Златна Печати Моделот Кошули за Мажи Со Кратки Ракави Тенок Одговара Слаби Мода 2018 Гроздобер Луксузни Машка Кошула Домот М-3XL

Златна Печати Моделот Кошули за Мажи Со Кратки Ракави Тенок Одговара Слаби Мода 2018 Гроздобер Луксузни Машка Кошула Домот М-3XL

DEN 912.00
DEN 1302.24
-30 %
Од стока


71 KG / 171 CM Градите 97 CM М Големина Одговара Добро
1. Што значи "Слободен Испорака" значи?
"Слободен испорака" значи купувачи не треба да го плати превозот цена, но треба да биде одговорен за какви било Царински давачки или провизии ако се причинети.
"Бесплатен превозот"за да се одбрани земји,проверете го списокот на спуштање.
2. Кои се разликите меѓу Кина Пост и ЕМС (DHL)?
Кина Пост е само за пакети помалку од 2 KG.Главната предност е ниска цена на превозот, но тоа трае многу подолго време, околу 20 ~ 25 дена во САД, ЕВРОПА, АЗИЈА, околу 20 ~ 35 дена да КАНАДА, ЈУЖНА АМЕРИКА, итн.
EMS (DHL) е подобро за големи пакети. Тоа трае околу 4 ~8 дена да повеќето земји.
Се надеваме дека ќе може да се разбере дека меѓународната испорака најмногу зависи од превозникот и локалниот обичај. Испорака нормално трае 20~35 работни дена,Понекогаш тоа може да биде одложена поради лошите временски услови,одмор ,или обичај е строго безбедност или на нешто што не може да се очекува.
Ако вашиот предмети не можат да пристигнат над 35 дена, ве молиме да бидат слободни да контакт. Ние ќе бидат одговорни за вас !
>>Плаќање
1.Ние прифаќаме Alipay/TT/Creditcard(виза/mastcard)/Money Bookers/Moneygram/дебитна картичка.

Големина:
M, L, XL, XXL, XXXL
Тип На Објект:
Кошули
Пол:
Мажи
Кошули Тип:
Случајни Кошули
Ткаенина Тип:
Batik
Материјал:
Полиестер,Spandex
Јака:
Пак надолу Јака
Затворање Тип:
Еден Гради
Sleeve Должина(cm):
Краток
Број На Модел На:
PKShirts
Sleeve Стил:
Редовни
Шаблон Тип:
Печати
Стил:
Повик
Бренд Име:
VAGUELETTE
VAGUELETTE:
VAGUELETTE
Материјал:
Полиестер
Големина:
M L XL 2XL 3XL
Шема:
Злато
R

Купувачите избираат и