.

.

Види бенд Луксузни спортски Силикони Види Замена на зглоб Бенд хривнија Рака За Samsung Опрема Собере 2 СМ-R360 види Wristband 2018

Види бенд Луксузни спортски Силикони Види Замена на зглоб Бенд хривнија Рака За Samsung Опрема Собере 2 СМ-R360 види Wristband 2018

DEN 98.00
DEN 148.32
-34 %
Од стока


Види бенд 2018 Луксузни спортски Силикони Види Замена на зглоб Бенд хривнија Рака За Samsung Опрема Собере 2 СМ-R360 види Wristband Карактеристики : 100% Сосема нов и висок квалитет. Мекоста е умерен, носат многу удобно Компресија на калапи, цврсти и издржливи големина може да се прилагоди според околноста на индивидуални зглоб Количина : 1 Материјал : Силикон Компатибилен За Samsung Опрема Собере 2 СМ-R360 Рака должина : 170-220mm Пакет се Вклучени : 1 XBands Рака За Samsung Опрема S3 Граница(НЕ TRACKER)

Големина:
L, S
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Бренд Име:
ZENHEO
Тип:
види рака
Апликацијата Возрасна Група:
Возрасни
Функција:
За Samsung Опрема Собере 2
Јазик:
сите
Тип:
За Samsung Опрема Собере 2
Користење на:
Лесно и модата, уникатен дизајн нека вашиот види
Одговара:
Види Бенд Врвка За Околу Рака За Samsung Опрема Собере 2
Функција:
Лесно да се прилагоди на должината да се вклопи во вашиот зглоб
Wtach Рака Објект Атрибути:
Wristband Види Додатоци Спортинг Стоки
Бендот Материјал Тип:
Моделот Силикони
Види Појас За Кого:
Види Сопственик Види Колектори
Компатибилност:
За Samsung Опрема Собере 2 Врвка За Зглоб Бенд Хривнија
Види Рака Функција:
Висок Квалитет На Трајни Договор Дизајн Стил
Состојба:
Нова без ознаки
R

Купувачите избираат и