.

.

Ултра Јасно Калено Стакло Со Заштитен Филм Guard За Garmin Пристап S60 Smart Watch Зајакнато Екран Заштитник Маска

Ултра Јасно Калено Стакло Со Заштитен Филм Guard За Garmin Пристап S60 Smart Watch Зајакнато Екран Заштитник Маска

DEN 71.52
Од стока


Опис : Висок Екран Чувствителност И Удобно Чувство На Допир. Екранот Стража Може Да Се Спротивстави На Гребнатини И Штетите Од Несакани Гребнатини. Анти Масло/ Вода Слој, Да Се Избегне Smudges И Намалување На Отпечатоци Од Прсти. Лесно да се инсталира, Само-да се почитуваат, не Остава леплива остатоци по отстранети. Пакет содржи : 1* Стакло Екран Заштитник 1* Сува и Влажна Брише
= = = = = = = = Вашето Задоволство, Нашите Извршување= = = = = =
1. Ние Прифаќаме Виза, Мастеркард,ет.
2. Сите Големи Кредитни Картички Се Прифаќаат Преку Secure Уплатата ЗАЧУВАМ . Водечки Трети Лица Онлајн Плаќање Платформа, Тоа Е Брзо, Безбедно И Лесно Да Се Користи. · Кога Направи Плаќање Од Страна На Зачувам, Парите Се Депонирани Сигурно Во Вашата Сметка. · Парите Се Објавени За Нас Откако Ќе Се Потврди Испорака. · Ако не Можете Да се Исходот По Ставање Ред, ве Молиме Почекајте Неколку Минути И обидете се Повторно Плаќања. · Плаќањето Мора Да Се Заврши Во Рок Од 3 Дена Или Вашата Цел Ќе Се Затвори.
1. Во светот Превозот, Освен Некои Земји И APO/FPO. Предмети Ќе Биде Предаден Во Рок Од 1-7 Дена Откако Ќе Ја Потврдите Вашата Исплата .
2. Ве Молиме Да Ми Кажете На Вашата Моментална Адреса По Вашата Исплата Во Рок Од 1-2 Дена; Во Спротивно, Ние Ќе Брод Вашата Објектот Врз Основа На Вашиот Зачувам Адреса, Така Бидете Сигурни Дека Тоа Е Точно.
3.

Големина:
1 piece, 2 pieces
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Јазик:
Француски,Германски,Полски,Руски,Турски,Италијански,Шпански,Англиски,Португалски,Норвешки
Апликацијата Возрасна Група:
Возрасни
Функција:
Надморска Височина Метар,Бирање, Повик,Порака За Потсетување,Одговорите На Повик,Passometer,Расположение Tracker,Фитнес Тракер,Повик За Потсетување,Далечински Управувач,Спиење Tracker,Притисни Порака
Бренд Име:
KomoKe
Тип:
Екран Заштитници
R

Купувачите избираат и