.

.

Двоен Ред Каубој Синџир Види Бенд Легура Врвка За Околу Рака За Fitbit Обратно Замена Smartwatch Спортски Стока Додатоци За Домот

Двоен Ред Каубој Синџир Види Бенд Легура Врвка За Околу Рака За Fitbit Обратно Замена Smartwatch Спортски Стока Додатоци За Домот

DEN 445.00
DEN 494.40
-10 %
Од стока


Двоен Ред Каубој Синџир Види Бенд Легура Врвка За Околу Рака За Fitbit Обратно Замена Smartwatch Спортски Стока Додатоци За Домот
Карактеристики : Сосема Нов и висок квалитет на Сите цврсти Легури со блокирам затворач Лесно да се прилагоди на должината да се вклопи во вашиот зглоб Сите нараквици помина Влече Сила Тест Договор дизајн стил, со што животот договор и не се едноставни. Повеќе удобно Модели за избор : за Fitbit Обратно 22mm Band Должина : околу 174mm
Пакет се Вклучени : 1 X Легура Бендови Рака За Fitbit Обратно ( види не се вклучени)
12mm Висок Квалитет Луксузни Магнетни Затворање хривнија Milanese Метал Рака Види Бенд врвка за околу Рака За Fitbit Алта Tracker Watchband

Компатибилност:
Сите Компатибилен
Апликацијата Возрасна Група:
Возрасни
Бренд Име:
Херој Iand
Тип:
врвка за околу рака
Јазик:
Нерѓосувачки Челик Рака
Функција:
За Fitbit Обратно
Состојба:
Нова без ознаки
Wtach Рака Објект Атрибути:
Wristband Види Додатоци
Види Рака Функција:
Висок Квалитет На Дизајн Стил
R

Купувачите избираат и