.

.

Жените Нови Симпатична Чиста Боја Памучни Чорапи Новина Ниска Намали Глуждот Женски Чорапи Невидливи Не се лизга Силикони Не Покажуваат Чорапи Le67440

Жените Нови Симпатична Чиста Боја Памучни Чорапи Новина Ниска Намали Глуждот Женски Чорапи Невидливи Не се лизга Силикони Не Покажуваат Чорапи Le67440

DEN 78.00
DEN 125.28
-38 %
Од стока


Нов Стил на корејски Креативни Жени Чорапи *Материјал : памук *Големина : Слободен Големина(35-40 EUR / 5-9 НАС) *Боја : Сина, Бела Сива Жолта и така натаму *вклучува : 1pcs чорапи *Пакет : Opp вреќа Избор на боја Информации за Производот детали за производот Пакет УСЛУГИ Топла продажба на производи од врвот продавачи Сите нарачки се испраќаат од Aliexpress магацини и Кина поштата складишта во рок од 24 часа Посветен на сервисот за ПАКУВАЊЕ И ИСПОРАКА ГАРАНЦИЈА Уживате во мирот на умот со Ali Express & Кина поштата складишта врата-до-врата пакување и испорака заштита

Тип На Објект:
sock влечки
Пол:
Жените
Дебелина:
Стандард
Шаблон Тип:
Цврста
Материјал:
Полиестер,Spandex,Памук
Бренд Име:
LeFifino
Пол:
Жени,Жени,Девојки,Дами Чорапи
sock пакет:
OPP вреќа
Occassion:
Секојдневно, Датира, Партија, Улица Snap и така натаму
sock стил:
Убави,Модерни,Мода,Уредно,Популарна Sock
Сезоната:
Пролет,Лето,Есен,Зима Sock
Големина:
35-40EUR / 5-9 US
sock дизајн:
Чиста Боја
Место на Потекло:
Кина,Копното
Серија:
20180319
Секс:
Женски
R

Купувачите избираат и