.

.

Лето Слатка Поклон-јазол Сонцето Капа За Жените Хеклани Лико Широк Обод Слама Капа Дами Заштита од Сонце Плажа Капи Девојка Chapeau Femme

Лето Слатка Поклон-јазол Сонцето Капа За Жените Хеклани Лико Широк Обод Слама Капа Дами Заштита од Сонце Плажа Капи Девојка Chapeau Femme

DEN 403.00
DEN 671.04
-40 %
Од стока

Лето Слатка Поклон-јазол Сонцето Капа За Жените Хеклани Лико Широк Обод Слама Капа Дами Заштита од Сонце Плажа Капи Девојка Chapeau Femme
Боја
Како различни компјутери екранот боите различно, бојата на самиот објект може да се разликува малку од горенаведените слики.
Превозот
1.Ние ќе го организира испорака според вашиот Зачувам адреса. Бидете сигурни дека вашата детална адреса и име и презиме се апсолутно точни.
2.Ние брод на сите нарачки во рок од 48 часа по вашата исплата заврши. Како и за што постојат повеќе производи на нашиот магацин,па кога ќе се сретнат со некои производи кои се надвор од акциите откако ќе поставите цел, само не грижете се, ние ќе ве информира за прв пат.
Време на испорака
1. Ако изберете Кина Пост Регистрирани Воздух Mail. Дел од транспортните трошоци може да се наплаќа. Но, тоа е следење на информации.Можете да го видите она што го датумот на вашиот стоки испратени некаде. Пристигнувањето околу 20-60 дена 2. Ако ви треба побрзо. Можете да изберете EMS и курирската служба DHL. Неговата релативно високи транспортни трошоци. Но, генерално, може да се земе за испорака 3-10 дена.
ПРЕВОЗОТ НАЧИН
ВРЕМЕ НА ИСПОРАКА
Кина Пост
15-60 Работни Дена
Продавачот за Испорака Метод
15-90 Работни Дена
Ems
10-25 Работни Дена
Epacket
10-25 Работни Дена
DHL
3-10 Работни Дена
Повратни информации
1.

Големина:
56-59cm
Тип На Објект:
Сонцето Капи
Шаблон Тип:
Цврста
Пол:
Жените
Материјал:
Полиестер,Слама
Бренд Име:
К KISSBAOBEI
Број На Модел На:
P35
Одделот За Името:
Возрасни
Стил:
Повик
Глава Турнеја:
55-57cm
R

Купувачите избираат и