.

.

Sintered Бакар Метал Пред & Задниот Мотор накладките За Suzuki SV 650 GSF600 Разбојник GSX 600 750 Катана Мотор накладките

Sintered Бакар Метал Пред & Задниот Мотор накладките За Suzuki SV 650 GSF600 Разбојник GSX 600 750 Катана Мотор накладките

DEN 1664.64
Од стока


Sintered Бакар Метал Пред & Задниот Мотор накладките За Suzuki SV 650 GSF600 Разбојник GSX 600 750 Катана Мотор накладките
Спецификација : Brand new Sintered метал предните и задните накладките ќе одговара : ЗА Suzuki SV 650 SV 650 1999-2002 ЗА Suzuki GSF600 - Разбојник 2000-2003 ЗА Suzuki GSX600 2003-2005 ЗА Suzuki GSX600 - Катана 1998-2002 ЗА Suzuki GSX750 - Катана 1998-2006 Имајте на ум : Вие ќе добиете 3 пара на влошки. Вие би можеле да се споредуваат со други продавачи, материјалите се сосема различни, на нашата страна се во одличен квалитет! Sintered влошки се вашиот најдобар избор, само понуди безбедно возење!

Тип На Објект:
Сопирачките Дискови
Име На Модел:
За Suzuki SV 650 GSF600 Разбојник GSX 600 750 Катана
Објектот Должина:
0inch
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Висина:
0inch
Објектот Тежина:
0kg
Објектот Дијаметар:
0inch
Материјал Тип:
Sintered Бакар Метал
Специјални Функции:
Мотоцикл Пред & Задните Накладките
Име 1:
Мотоцикл Пред & Задните Накладките
Име 2:
Мотоцикл Накладките Пред & Задните
Fitment 1:
За Suzuki SV 650 GSF600 Разбојник GSX 600 750 Катана
Fitment 2:
ЗА Suzuki GSF600 - Разбојник 2000-2003
Fitment 3:
ЗА Suzuki GSX600 - Катана 1998-2002
Fitment 4:
ЗА Suzuki GSX750 - Катана 1998-2006
Fitment 5:
ЗА Suzuki SV 650 SV 650 1999-2002
R

Купувачите избираат и