.

.

2 ПАРЧИЊА Мото Додатоци Алуминиум Пред Летачкиот Диск Кочница Роторот ЗА Хонда CBR1000RR CBR 1000 RR CBR1000 RR 2004-2005

2 ПАРЧИЊА Мото Додатоци Алуминиум Пред Летачкиот Диск Кочница Роторот ЗА Хонда CBR1000RR CBR 1000 RR CBR1000 RR 2004-2005

DEN 5087.52
Од стока


Произведени со лесни фалсификувани легура центри во прилог да contoured нерѓосувачки челик rotors :
*Нови scraper слот систем да се задржи вашата сопирачки систем чисти и да ја стартувате кулер
*Анти-штракаат притисок пролет систем да помогне да се елиминира бучавата поврзани со целосна лебди rotors
Спецификации : како на сликата
• Се продаваат како еден пар (пред лево + пред право)
fitment :
За Хонда CBR600 RR 2003 2004 2005 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014
За Хонда CBR1000 RR 2004-2005
За Хонда CB1300 2003 2004 2005 2006 2007 2008 2009
Надворешен Дијаметар : 310mm
Материјал : Алуминиум легура внатрешниот прстен & Нерѓосувачки челик надворешниот прстен

Бренд Име:
YOWLING
Тип На Објект:
Сопирачките Дискови
Име На Модел:
CE
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Објектот Должина:
0inch
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Висина:
0inch
Објектот Тежина:
0kg
Објектот Дијаметар:
0inch
Материјал Тип:
Алуминиум легура внатрешниот прстен & Нерѓосувачки челик надворешниот прстен
Специјални Функции:
мотоцикл Предни Диск Сопирачки Роторот
Motobike Направи:
Хонда
Година:
2003-2014
is_customized:
yes
Функција:
Предни Сопирачки Дискови Роторот
Fitment 1:
за Хонда CBR600RR 2003 - 2014 година
Fitment 2:
За Хонда CBR1000RR 2004-2005
Fitment 3:
за Хонда CB1300 2003 2004 2005 2006 2007 2008 2009
R

Купувачите избираат и