.

.

240mm Кол. Кочница Диск За SYM XS ZH125-А QJ Keeway Кинески GY6 Скутер Хонда, Јамаха Мотор Kawasaki АТВ Мопед Оди Kart Дел

240mm Кол. Кочница Диск За SYM XS ZH125-А QJ Keeway Кинески GY6 Скутер Хонда, Јамаха Мотор Kawasaki АТВ Мопед Оди Kart Дел

DEN 959.52
Од стока


Добредојдовте на Шангај DT Авто Резервни Делови Co.,Ltd.
Производ : Диск Кочница - 240mm
Превозот Пакување : 1pcs
Спецификација : како фотографија покажа
Испорака Тежина : 1400g
Примена : одговара за SYM ZH125, XS125, QJ Кинески Скутери, мотоцикли.
Повеќе објекти купување е добредојден, ќе добиете повеќе попуст и заштедите на превозот надомест. ве молиме да се чувствуваат слободни да контакт.

Тип На Објект:
Сопирачките Дискови
Материјал Тип:
Метал
Објектот Висина:
3cm
Име На Модел:
ZH125
Објектот Дијаметар:
19cm
Објектот Должина:
19cm
Motobike Направи:
Хонда
Бренд Име:
MJMOTOR
Објектот Тежина:
0.6kg
Година:
2007 година
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Објектот Ширина:
19cm
R

Купувачите избираат и