.

.

Colorvalue Брз Сува Работи Јога Градник Врвот Жените Убава Назад Тренингот Спортски Градник Анти-пот Најлон Фитнес Спортски Градник Врвот

Colorvalue Брз Сува Работи Јога Градник Врвот Жените Убава Назад Тренингот Спортски Градник Анти-пот Најлон Фитнес Спортски Градник Врвот

DEN 797.00
DEN 983.52
-19 %
Од стока

Влага технологија за управување со фитили влага далеку од кожата 88%Најлон+12%Spandex,Ткаенина е дизајниран за да се обликуваат совршено за вашето тело,давајќи ви рационализација изгледа Wirefree и пренослив баласт ви дава повеќе комфор и Удобно се вклопуваат, жица слободни, мека купот на градник.одлична сам или како дели парче Овој градник е совршен за активности како џогирање, возење велосипед, и фитнес јога.

Големина:
L, M, S
Бренд Име:
COLORVALUE
спортски тип:
работи
Функција:
Брз Сува
Затворање Тип:
Никој
Материјал:
88%најлон+12%spandex
Број На Модел На:
CL-5373
Големина:
S,M,L
боја:
Црна,Бела,Сина
R

Купувачите избираат и