.

.

F11196 Далечински Пол се Справи со Monopod 70cm Wifi Далечински Случај 28 Продолжи Рачни Tripod Планината за GoPro Херој 3 Плус, 4 Камера FS

F11196 Далечински Пол се Справи со Monopod 70cm Wifi Далечински Случај 28 Продолжи Рачни Tripod Планината за GoPro Херој 3 Плус, 4 Камера FS

DEN 1162.00
DEN 1236.00
-6 %
Од стока

Сите производи на нашата компанија се прифати продажба на мало, трговија на големо, обичај, етикетирање, ако има било какви барања, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате за совети и цитати.
Ефективна сликите само,производот НЕ се вклучуваат Камерата или Заштитни случај или далечински контролер.
Функција :
Едноставно клип вашиот Go Pro Далечински во домување и вие сте подготвени за една рака телескопски се справи со снимањето Тоа може да биде продолжен и пресврт-заклучен на било која должина од 30cm до 70cm.
Вашиот Go Pro камера ќе се закачи за тоа, без било какви дополнителни делови.Dual-дијаметар далечинска контрола го задржува пол цврсто во рака, а сепак ви овозможи да го користите далечинскиот се исто време
Се протега до 28''
Gopro Wifi Далечински Домување
Директни Gopro Камера Прилог
Dual-Дијаметар Мека На Допир Далечинска Контрола
Нови 360 Вртливата Глава
Прилагодливи Wriststrap и
Carabiner вклучени
Компатибилен за Gopro херој 4 3+ 3 2 1
Пакување Листа :
1 x Monopod
1 x Рака
1 x Завртка
Плаќање
Трошоците за превозот вклучуваат гориво надоместоци. Увозни давачки, даноци и други обичаи поврзани трошоци не се вклучуваат.

Тип:
Скелети & Рамки
Бренд Име:
KingMa
Број На Модел На:
F11196
Компатибилен Акција Камера Бренд:
Sjcam,GoPro
Пакет:
Пакет 1
Материјал:
Алуминиум
R

Купувачите избираат и