.

.

Xiaoyi Yi Monopod gopro Додатоци јаглерод Tripod gopro Monopod За gopro sj4000 xiaomi yi Акција Камера

Xiaoyi Yi Monopod gopro Додатоци јаглерод Tripod gopro Monopod За gopro sj4000 xiaomi yi Акција Камера

DEN 805.00
DEN 856.80
-6 %
Од стока

Спецификации :
се протега до 19-49cm
директно Одат Про прилог
издржливи dual-дијаметар E. V. А зафат
џеб големина & лесни
прилагодлив за врвка за рака
употребливи во морските lt вода
Xiaoyi Yi Monopod
Пакување листа : 1 x monopod
Плаќање
Трошоците за превозот вклучуваат гориво надоместоци. Увозни давачки, даноци и други обичаи поврзани трошоци не се вклучуваат. Купувачите ги сноси сите одговорности за сите дополнителни трошоци настанати(ако ги има).
Превозот
Нема Следење на Број ако изберете Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус / Продавачот 's Превозот Метод.
Гаранции
Целосна наплата ако вашата цел не't пристигне во рамките на времето за испорака вети.
Целосна реконструкција и одржување на производот, ако вашиот објектот се значително различни од нашите опис.
Можете да се вратите на кој било производ што сте ја купиле, дури и во совршена состојба.

Бренд Име:
KingMa
Број На Модел На:
ATY14
Компатибилен Акција Камера Бренд:
GoPro
Тип:
Рака Костец/Прст Жлебови
Материјал:
Карбонски Влакна
Пакет:
Пакет 1
Компатибилен Акција Камера Бренд:
Други
R

Купувачите избираат и