.

.

3 Начин Држачи за Полнење на Батеријата Складирање Кутија футрола+ 2 парчиња Батерија за GoPro Херој 5 Hero6 Црна Додатоци

3 Начин Држачи за Полнење на Батеријата Складирање Кутија футрола+ 2 парчиња Батерија за GoPro Херој 5 Hero6 Црна Додатоци

DEN 1195.00
DEN 1439.52
-17 %
Од стока

3 Начин Држачи за Полнење на Батеријата Складирање Кутија футрола+ 2 парчиња Батерија за Go Pro Херој 5 Hero6 Црна Додатоци 2 парчиња батеријата за gopro херој 5 херој 6 црна Caemra Безбедно и Издржливи Добар Квалитет : Вграден-во Одделение Јапонски Батеријата Јадро да се обезбедат високи перформанси и долго траење на батеријата. Повеќе за заштита : Заштита на Програмата, стр rotects батеријата, од над-полнење и над-празнење Спецификации : -Количина : 1 парче по пакет-Боја : Црна -Батерија Тип : Li-ion -Напон : 3.85 V -Капацитет : 1220 m Ah -Одговара за Go Pro Херој 5, Херој 6 3 Way LED Батерија Полнач Карактеристики : 1. 3 СЛОТОВИ : Мини USB 3 слотови полначот може истовремено да се наплаќаат до 3 батерии. 2. Време на полнење : тоа трае само околу 1,5 часа за целосно полнење 3 батерии во исто време. 3. Бакар Приклучоци : направен со премиум бакар за да се обезбеди високи перформанси и стабилност 4. Силна compability : работи со TELESIN батеријата пакување и Оригиналниот Go Pro Херој 5 батеријата pack 5. TELESIN 3-Канал полначот може да се напојува од ѕидниот адаптер за полнење, моќ банка, или вашиот КОМПЈУТЕР, Лаптоп, итн. 6. Тип C интерфејс : ви овозможува да моќ на 3-канал полначот со Тип-C Кабел 8.

Тип:
Додатоци Set/Комплет
Материјал:
Пластични
Бренд Име:
gopyks
Број На Модел На:
За GoPro Батеријата
Пакет:
Пакет 1
Компатибилен Акција Камера Бренд:
GoPro
Функција:
3 Начин на Полнење на Батеријата дупка
користат за:
Полнење на батеријата да се GoPro 5
Компатибилен со:
GoPro 5 6
Точка 1:
3 начин на полнење за херој 5 6 батеријата
Точка 2:
2 парчиња Батеријата
R

Купувачите избираат и