.

.

божиќ Тибетански месинг седат Дива свиња 3 глава 6 оружје tara kwan-јин GuanYin статуата на Буда ноќта на вештерките

божиќ Тибетански месинг седат Дива свиња 3 глава 6 оружје tara kwan-јин GuanYin статуата на Буда ноќта на вештерките

DEN 13260.00
DEN 15600.00
-15 %
Од стока

Продавница со занаети основа. Вклучува : метал занаети. Керамички занаети. Скапоцен камен занаети .. Опис на проектот : Димензии : Висина 12.8 инч .Долга 8 инчи . Ширина:4.8 инчен Големина : Висина 32 см .Долго 20 сантиметри . Ширина:12 cm Тежина : 2.4 КГвклучени тежината на пакување, материјали Материјали : месинг Состојба : Добра состојба Потекло : Кина Ако купувачи купите повеќе објекти (вклучувајќи различни видови на производи). Јас дополнителни на купувачот, спојување и заеднички испорака на концесии. Испорача elucidation Јасно плаќање на кога купувачот на испорача стварта на Ние ќе во 3 работни денови. Овој објект е превозот од Кина пост експрес испорака на вашето барање. На експрес испорака трошоците се многу скапи. (17 ~ 25 работни денови за испорака. Dissimilarity нација, трошоци за достава на време dissimilarity). Ако ви треба побрзо превозот. Каде превозот опции. Или контактирајте ме. Јас продавница слики уникатен. Ве молиме погледнете за мојата продавница. По добивањето на предмети. Ве молиме направи повратни информации што е можно поскоро.

Регионален Функција:
Кина
Бренд Име:
SIYAO
Тема:
Будизмот
Материјал:
Бакар
R

Купувачите избираат и