.

.

SWEETGO Плоштад торта стојат Розова торта алатки висок квалитет бебе девојка роденден декорација bakeware Кујна,Трпезариска & лента

SWEETGO Плоштад торта стојат Розова торта алатки висок квалитет бебе девојка роденден декорација bakeware Кујна,Трпезариска & лента

DEN 1152.00
DEN 1440.00
-20 %
Од стока


Тип:
Торта Алатки
сертификација:
CIQ,CE / ЕУ
Торта Алатки Тип:
Стои
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
15600
Бренд Име:
SWEETGO
Сексуално Сугестивна:
No
Непристојни Слика:
No
Име :
плоштад торта стојат
боја:
Пинк
Материјал:
железо метал
Големина:
3 size for choose
користат за:
lollipop/ десерт/Бонбони/ /Кифла/Macarons
Повод:
Свадба/партија/настан/dinnerware/табела декорација/чоколадо
Потекло:
Кина
Пакување:
се изгуби пакување во воздух балон филм
R

Купувачите избираат и