.

.

SWEETGO 8inch Торта стојат десерт украсување златото со црна боја торта алатки за cupcake/фондан парфем екранот носителот

SWEETGO 8inch Торта стојат десерт украсување златото со црна боја торта алатки за cupcake/фондан парфем екранот носителот

DEN 1142.00
DEN 1344.00
-15 %
Од стока


започнете
крајот

Тип:
Торта Алатки
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
Торта Алатки Тип:
Стои
Непристојни Слика:
No
Бренд Име:
SWEETGO
сертификација:
CE / ЕУ,CIQ
Материјал:
Метал
Сексуално Сугестивна:
No
Број На Модел На:
G17321
Име :
торта стојат
боја:
Злато црна
Материјал:
железо метал
Големина:
8 inch
користат за:
Cupcake/ десерт/Бонбони/ /Кифла/Macarons
Повод:
Свадба/партија/настан/dinnerware/табела декорација/чоколадо
Потекло:
Кина
Пакување:
се изгуби пакување во воздух балон филм
R

Купувачите избираат и