.

.

Аргентина Стил Стомак Танц Облека Додатоци Пракса Долго Tassel Триаголник Појас Рака Капчиња Стомак Танц Обоени Хип Шамија

Аргентина Стил Стомак Танц Облека Додатоци Пракса Долго Tassel Триаголник Појас Рака Капчиња Стомак Танц Обоени Хип Шамија

DEN 588.00
DEN 618.24
-5 %
Од стока


Танц Тип:
Стомакот Танцување
Пол:
Жените
Број На Модел На:
#J006705
Материјал:
Памук,Полиестер
боја:
13 бои
Стил:
Argentinal хип шамија
Материјал:
Бакар, сомот
Должина:
160cm
Hight:
80см
tassel должина:
45см
Затворање Тип:
Чипка-Up
Објектот Вклучуваат:
1* хип појас
R

Купувачите избираат и