.

.

Индија Танцова Сцена Перформанси Одговараат на Деца/Девојки Стомак Танц Облека Национален Костим Чиста Рака Извезени 4pcs Сет

Индија Танцова Сцена Перформанси Одговараат на Деца/Девојки Стомак Танц Облека Национален Костим Чиста Рака Извезени 4pcs Сет

DEN 6301.44
Од стока

Индија Танцова Сцена Перформанси Одговараат на Деца/Девојки Стомак Танц Облека Национален Костим Чиста Рака Извезени 4pcs Сет
Големина : S M L
S : Градите : 61cm; Рамо : 27cm;Карлицата : 60cm; Здолниште должина : 65cm;
У : во Градите : 65cm; Рамо : 28cm;Карлицата : 64cm;Здолниште должина : 70cm;
L : Градите : 69cm; Рамо : 29cm;Карлицата : 68cm; Здолниште должина : 76cm;
4pcs : Врвот+Здолниште+Превез+Гаќи
1 инч = 2.54 см

Големина:
S, M, L
Танц Тип:
Стомакот Танцување
Број На Модел На:
DC-LS0006-3
Бренд Име:
Танчерка е Виталност
Материјал:
Памук
Пол:
Девојки
Материјал:
Chiffon
Облека Стил:
перформансите на врвот/конкуренција врвот/вежба врвот
Големина:
S M L
Рамо:
S(27cm) M(28cm) L(29cm)
Градите:
S(61cm) M(65cm) L(69cm)
карлицата:
S(60cm) M(64cm) L(68cm)
Должина На Здолниште:
S(65cm) M(70cm) L(76cm)
Вклучени:
Врвот+Здолниште+Превез+Гаќи
R

Купувачите избираат и